553 563 42 42

Rakiplerinizin Bir Adım Önünde Olun

Su Sızıntı TespitSu Sızıntı Tespit

Su Kaçaklarını Kırmadan Noktasını Bulma

Kalorifer tesisatlarındaki su sızıntılarını kombi su eksilmelerinden kırmadan su kaçağını tespit ediyor ve hiçbir yeri kırmadan ilaç ile onarımını yapıyoruz. Su kaçağını tespit ettikten sonra onarımını yapıyoruz ve onarımını yaptığımız yere garanti veriyoruz.

 

Su tesisatlarındaki kaçağı bulmak için üretilmiş bu cihazlar ile zahmetsiz bir şekilde kaçağı buluyor ve sadece ufak bir alanda onarımını yapıyoruz bu sistem sizleri hem masraftan hem de büyük bir uğraştan kurtarmaktadır.

Normal tesisatçı ise elinde profesyonel cihazları olmadığından veya cihazlardan bir kaçını almış olmasından dolayı (noktasal kaçak tespit işi ,geniş ekipman ve uzman teknik personel gerektirir) alta damlatan yerin üstünden başlayarak kaçağı bulana kadar kıracaktır. Su yürür yani nerden daha kolay akabilecekse oradan akar yolunu nerden bulursa oradan gider ve bu sizi şaşırtabilir. Holün tavanından su sızabilir fakat bu su mutfaktan veya banyonun altından gelebilir.

Pimaş yani pis su kaçaklarında ise pimaş görüntüleme kameralarımız ile pimaşlarınızın içini görebiliyor e pimaşlarınız da ki hatalar ve kırık çatlaklar var ise kamera görüyor ve detektörle tespit ediyoruz.


Etiketler: termal Kamera   petek Temizleme   tıkanıklık Açma   Sıhhı Tesisat   

Yorum Gönder

İletişim
  • Telefon:0212 672 87 67

  • Fax:

  • E-mail:satis@webhedef.com
Adres
  • Web Hedef
    Köyaltı Mevkii 29 Ekim Cad. Kuyumcukent Kompleksi AVM Girişi No:157 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul GSM : 0553 563 42 42
Tasarım ve Kodlama webhedef.com