553 563 42 42

Rakiplerinizin Bir Adım Önünde Olun

Termal Kamera İle Sızıntı TespitTermal Kamera İle Sızıntı Tespit

Dış Hatlarda Su Kaçağı Tespiti

 

Bina dışı ve bahçelerdeki su kaçaklarını da noktasal bulabiliyoruz. Sitemizden Referanslarıma bakabilirsiniz. Bina şebeke suyundaki kaçakları veya bahçe sulama hatlarındaki kaçakları da bulabiliyoruz. Dış hatlardaki kaçakları bulmamız için birde hava şartlarına dikkat etmemiz gerekiyor. Havanın yağmurlu, çok soğuk ve rüzgarlı olmaması gerekiyor çünkü ustalarımız kaçağa tam odaklanamıyor ve makinemiz yağmurdan etkilenebiliyor.

Birde dinleme yapılacak yerlerin ıslak veya karlı olmaması gerekiyor. Firmamız ev ve işyerlerinde de su kaçak tespiti yapmaktadır detaylı bilgi için firmamızı arayabilir ve soru sorarak yardım alabilirsiniz. Dairenizdeki su kaçağı ister büyük olsun ister küçük bizim için önemli değil noktasal her türlü kaçağı bulabilmekteyiz. Dış hatlarda yapılan tespitler ise tespit yapılacak bölgenin genişliğine göre ücreti hesaplanarak ortaya çıkmaktadır.

Su Sızıntısı Tespiti

Yaşamakta olduğumuz hayatın zorlukları çok olduğu için küçük bir apartmanda 10-15 aile yaşayabiliyor. Su kaçağı problemi ise alt komşunuz ile aranızı bozabiliyor. Komşunuz mağdur oluyor fakat sizlerde döşemelerinizi ve evinizi tadilata sokmak istemiyorsunuz. Çünkü kaçaklar genellikle eski yöntemlerle bulunmaya çalışılıyor.

Bu ilkel yöntemler ise seramiklerinizin ve parkelerinizin kırılmasına neden oluyor ve eviniz tadilat da olduğu için sizler  de gerginliğe yol açabiliyor. İş bitiyor ama bu iş size çok pahalıya gelmiş olmuş oluyor birde üstüne sizin yorgunluğunuz gelince içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Teknolojinin gelişmesi ile bu gibi ilkel yöntemler geride kalıyor ve sizleri bu uğraştan kurtarıyor. Firmamızda bulunan su kaçaklarını tespit etmek için dinleme – detektör – termal kamera -cihazımız ile noktasal tespit ediyor ve onarımını yapıyoruz. Eğer kaçağınız temiz sudan değil ise kamera ile pimaş hattınızı görüntülüyor ve kaçağı buluyoruz. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey bize telefon açmak ve bir servis yazdırmak. İstanbul’un her bölgesine hizmetimiz vardır.

İstanbul bölgesine ise  geceleri basınç çok olduğu için boruların ek yerlerinden patlatma yapıyor bunun için saatlerinin yanına basınç dürücü regülatör takmalarını öneriyoruz.


Etiketler: termal Kamera   petek Temizleme   tıkanıklık Açma   Sıhhı Tesisat   


Yorum Gönder

İletişim
  • Telefon:0212 672 87 67

  • Fax:

  • E-mail:satis@webhedef.com
Adres
  • Web Hedef
    Köyaltı Mevkii 29 Ekim Cad. Kuyumcukent Kompleksi AVM Girişi No:157 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul GSM : 0553 563 42 42
Tasarım ve Kodlama webhedef.com